IPB

Üdvözlünk a fórumon! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

10 Oldal V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Spider-Man játékok, Ide mindent a Spider-Man gamekről!
Razon
hozzászólás 2014. május 15. 16:21
Létrehozva: #1

Tesco gazdaságos fórumozó
Group Icon
Regisztrált: 2006. 11. 23.
Lakhely: Slovakia

Platform: PC, WP8

Most játszottam a Deadpool levelt SDben, szerintem ez a legszarabb level a játékban (mínusz a tidal wave, azt bírtam), 20 percen át kamerákat verni, közbe ignorálni az ellenefeleket, pff biggrin.gif

Viszont a boss a legjobb cool.gif

Last.fm
[GSF] Picture
AMD X6 1605T 3.5Ghz, 8GB DDR3, R9 270X 2GB
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 15. 14:15
Létrehozva: #2

Fórumszimbióta létforma
Group Icon
Regisztrált: 2005. 01. 29.
Lakhely: Smallville\Szeged\Bcs\Bp

Platform: xbox360

Na,annyira azért nem sz@r,mint amikor először játszottam vele..bár még mindig elég nagy csalódás,de vannak momentumai. Ez legalább arra jó,hogy végignyomjam. A harcrendszer jól koreografált, igaz nem sok újítás van benne,de legalább pókemberes. A történet és a párbeszédek,karakterek szörnyűek..nagyon olcsó az egész ilyen téren (is). Legalább a grafikát már megszoktam..

Végig lehet tolni,de éppen a tűréshatáromon táncol.. biggrin.gif A counter-attack rendszer miatt lényegében legyőzhetetlen vagyunk,csak jó időzítés kell és ennyi(mint az AC széria esetében is). Jól esett játszani vele minden hibája ellenére is..nyilván most kellett lemerülnie a kontrolleremnek. sleep.gif

Two there should be; no more, no less. One to embody the power, the other to crave it.

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 12. 23:23
Létrehozva: #3

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(Razon @ 2014. május 11. 11:16) *

Shattered dimenionst játszom most, sokkal jobban tetszik mint a SM3, egyedül NPH hangja furcsa, és valamiért nagyon droppol az FPS, HDDre gyanakszom hogy próbálja betölteni a következő részt de nem bírja. Átrakom SSDre és meglátom.

Néha nekem is droppolt :/ Furcsa. Sz@rul lenne optimalizálva? Vagy..még arra gondoltam,hogy nem installáltam fel a directx 9.0c-t,amikor felajánlotta,de szerintem nekem frissebb van,mint az..azért nem tettem. :/
Volt,hogy úgy beakadt,hogy ki is dobott játék.

Elkezdtem az ASM2-őt. Játszottam félórát..hát emberek, ez az eddigi legnagyobb csalódás a Spiderman játékok kapcsán. Nem, hogy nem fejlődött az előző részhez képest,de még sz@rabbul is néz ki..a kombók is bénák, a hálóhintázás videón poénnak tűnt,de amúgy meg irányíthatatlan, beleakadok mindig mindenbe..nem tudom..borzalom az egész. Még teszek vele pár próbát..meg hát..biztos végigtolom, eddig a létező összes Spidey játékot végignyomtam,ezt sem hagyom ki..de áh.

Nem vagyok egy nagy grafika buz!,de ennek akkora sz@r a grafikája,hogy komolyan mondom a GTAIII nézett ki így(pedig egy rohadt nagy HD tv-n nyomom itt az albérletben)..legalábbis az utcák, járókelők, autók, házak, átvezető filmek borzalmasak..Spidey karaktere is béna, rossz a hangja,idegesítő ahogy mozog miközben beszél..Peter is hülyén néz ki, sokkal kisebb a feje mint a teste,de kb minden karakternek. Nem is tudok b@ssza meg jót mondani róla. sleep.gif
Hátha majd később..Azért,hogy van pofájuk egy ilyen játékot kiadni...csak,mert jött egy film..inkább hagyják a fenébe és dolgozzanak tovább egy másik játékon,mint pl az SD vagy a WoS vagy valami filmtől független játék.

Ezen most nagyon felháborodtam, sry..

Two there should be; no more, no less. One to embody the power, the other to crave it.

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 11. 12:16
Létrehozva: #4

Group Icon

Shattered dimenionst játszom most, sokkal jobban tetszik mint a SM3, egyedül NPH hangja furcsa, és valamiért nagyon droppol az FPS, HDDre gyanakszom hogy próbálja betölteni a következő részt de nem bírja. Átrakom SSDre és meglátom.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 11. 10:46
Létrehozva: #5

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Na végre megvan az ASM 2 + az Edge of Time-ot is végig akarom tolni ismét. Szóval majd írok mindkettőről kicsit. Először az előbbit nyomom végig, aztán az Edge of Time-ot pörgetem újra. Kíváncsi vagyok, mert mint mondtam, teljesen elfelejtettem. biggrin.gif

PC-n meg azon gondolkozok,hogy végignyomom az első Pókemberes játékot, amivel játszottam. biggrin.gif Imádtam. Bár..valszeg nem bírnám végigjátszani. biggrin.gif Pedig rengeteg ruha volt benne, sok-sok boss fight.

Az USM játékot nem játszottam régen..nem bírta a gépem, most meg valamiért nem indult el..még lehet megpróbálom..mert az viszont nagyon tetszett annó videókból.

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 4. 18:19
Létrehozva: #6

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Tesco, media markt? Ott lehet,hogy van. Mondjuk gondolom online szeretnéd megvenni..úgyhogy ezt csak úgy zárójelben írtam. smile.gif

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 4. 15:30
Létrehozva: #7

Group Icon

IDÉZET(SaltyDave @ 2014. május 4. 15:36) *

Röhej hogy nem lehet beszerezni sehol a régebbi részeket. Se steam, se gmg, se amazon, se gog-on nincs se Spiderman 2, 3, Shattered Dimensions, Web of Shadows.

Pont ezen agyaltam én is hogy hol lehetne beszerezni, fórumokra írkáltam, semmi. Maradt a piratebay.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
SaltyDave
hozzászólás 2014. május 4. 14:36
Létrehozva: #8

John McClane
Group Icon
Regisztrált: 2006. 05. 06.
Lakhely: Tyria: The Grove

Platform: PC, Steam, Android

Röhej hogy nem lehet beszerezni sehol a régebbi részeket. Se steam, se gmg, se amazon, se gog-on nincs se Spiderman 2, 3, Shattered Dimensions, Web of Shadows.

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 4. 11:05
Létrehozva: #9

Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2014. május 4. 11:57) *

Én szeretem a mellékküldetéseket(vagy fillerek,ahogy te írtad), jól el lehet velük időzni + nyújtják a játékidőt. Persze ez szubjektív,de én nagyon bírom a 3. részben is a fényképezős missziókat..vicces,amikor egy ufót kell követni stb. biggrin.gif Hát, ilyen a sandbox. Neked valószínűleg jobban bejönnek a lineáris játékmenetű gammák,mint pl az SD. smile.gif
Az SD-ben is vannak amúgy opcionálisan kimaxolható dolgok..na azt próbáltam meg most kipörgetni maxra..nem sikerült :/ De sebaj,ígyis nagyon jó volt.

Az Edge of Time tényleg nem olyan jó, nem rossz,de örülj,hogy inkább az SD van pc-re. Az Edge of Time lényegében az Amazing Spidey és a 2099-es Spidey világairól szól. Az "eredeti" Pókember bekerül a jövőbe, a jövőbeli pedig a jelenbe. Szóval egymás dimenzióiban kell püfölni az ellenfeleket és a bossokat. Nem rossz elképzelés és vannak benne jó dolgok,de mondom..én már alig emlékszem rá..azért is akarom újranyomni.

A 3. részbe meg majd belejössz. smile.gif

Az ufos dolog jól hangzik biggrin.gif De valahogy erőltetettnek érzem a szinkront (Tobey Maguire), adok neki még pár esélyt, aztán vagy folytatom vagy jöhet a SD. Gamepaddal játszom most, lehet keyboardal jobban menne.

Nem tudom hirtelen honnan jött ez a pókember mániám, most is a 94es sorozat megy a háttérben, bírom a beszólásait biggrin.gif "It's just a myth", majd észreveszi a lábnyomot "looks like I was Myth-taken" biglol.gif Kár hogy fos minőségben sleep.gif

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 4. 10:57
Létrehozva: #10

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(Razon @ 2014. május 4. 9:48) *

Igen az az, de valahol olvastam walkthrought, úgy néz ki nem jó sorrendben csinálom a missziókat blink.gif

Nekem fent van a Shattered Dimensions is, de előbb a 3at akarnám végigvinni, SD-t majd az új bazinagy monitoromon jövőhéten :B Nekem pont tetszik hogy nem sandbox, úgy érzem az ilyen sandboxos játékok tele vannak filler részekkel.

Edge of Time meg nincs PCre, az nekem kimarad, de úgy hallom nem valami jó.

Én szeretem a mellékküldetéseket(vagy fillerek,ahogy te írtad), jól el lehet velük időzni + nyújtják a játékidőt. Persze ez szubjektív,de én nagyon bírom a 3. részben is a fényképezős missziókat..vicces,amikor egy ufót kell követni stb. biggrin.gif Hát, ilyen a sandbox. Neked valószínűleg jobban bejönnek a lineáris játékmenetű gammák,mint pl az SD. smile.gif
Az SD-ben is vannak amúgy opcionálisan kimaxolható dolgok..na azt próbáltam meg most kipörgetni maxra..nem sikerült :/ De sebaj,ígyis nagyon jó volt.

Az Edge of Time tényleg nem olyan jó, nem rossz,de örülj,hogy inkább az SD van pc-re. Az Edge of Time lényegében az Amazing Spidey és a 2099-es Spidey világairól szól. Az "eredeti" Pókember bekerül a jövőbe, a jövőbeli pedig a jelenbe. Szóval egymás dimenzióiban kell püfölni az ellenfeleket és a bossokat. Nem rossz elképzelés és vannak benne jó dolgok,de mondom..én már alig emlékszem rá..azért is akarom újranyomni.

A 3. részbe meg majd belejössz. smile.gif

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 4. 10:48
Létrehozva: #11

Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2014. május 4. 11:39) *

Ez amit leírtál pontosan melyik rész? Amikor egy mólón kell harcolni velük és vagy 2 méter magas tag és még körülötte sok-sok bandatag?

Tegnap fejeztem be a Shattered Dimensionst. Rohadt jó játék, pedig emlékszem először nem igazán jött be..nem tudtam elszakadni attól,hogy nem sandbox a stílusa. Viszont most valamiért nagyon meggyőző volt..tök jók a harcok, plusz próbáltam minél jobban kimaxolni a karaktereket , ezzel megnyílt egy csomó kombó és egy csomót tudtam variálni harcok közben. smile.gif Jó volt.

Lehet az Edge of Time-ot is végignyomom mégegyszer, arra meg már alig emlékszem,hogy milyen volt.

Igen az az, de valahol olvastam walkthrought, úgy néz ki nem jó sorrendben csinálom a missziókat blink.gif

Nekem fent van a Shattered Dimensions is, de előbb a 3at akarnám végigvinni, SD-t majd az új bazinagy monitoromon jövőhéten cool.gif Nekem pont tetszik hogy nem sandbox, úgy érzem az ilyen sandboxos játékok tele vannak filler részekkel.

Edge of Time meg nincs PCre, az nekem kimarad, de úgy hallom nem valami jó.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. május 4. 10:39
Létrehozva: #12

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(Razon @ 2014. május 4. 8:19) *

Kipróbáltam a Spider-Man 3 játékot, na most én vagyok nagyon béna vagy ez a játék tényleg rohadt nehéz? huh.gif Valami apocalypse mezei harcosokat kell megvernem, köztük egy boss, de annyira nem tudom mit csináljak ellene hogy egyből szétver. Dodgolni próbálom, visszaütni, semmi se segít. A háló használata harc közben semmire sem jó, max levegőbe húzni embereket. Boss ellen még azt se.

biggrin.gif
Vannak benne nehéz részek..jól kell kombózni, hit n' run-olni kell. Szétszedni őket,hogy ne egy tömegben jöjjenek rád. Én nagyon bírom 3. részt, baromi sokszor végigvittem már,de valóban vannak benne igencsak nehéz részek..Ha sokat játszol vele könnyebb lesz(hozzászoksz,ráérzel és egyre több és erősebb kombód lesz)..akkor meg még könnyebb,amikor a szimbióta ruhás részek jönnek..baromira rossz érzés lesz(vagyis inkább nehéz) utána a piros-kék ruhában harcolni.

Én nagyon szeretem a reflex játékokat és ebben minden boss fight tartalmaz egyet..na..hát..azok közt is lesz krva nehéz, készülj fel biggrin.gif Az utolsó dupla boss fighttól én kitéptem a hajam.

Ez amit leírtál pontosan melyik rész? Amikor egy mólón kell harcolni velük és vagy 2 méter magas tag és még körülötte sok-sok bandatag?

Amúgy talán ez a legösszetettebb Spiderman játék. Rengeteg küldetés van benne, mellékküldetések(amik viccesek), nem mondanám,hogy repetitív, a reflex játékok is nagyon feldobják,továbbá rengeteg kombó van és teljesen más stílusúak a harcok,mint pl a Shattered Dimensions esetében, nem lehet annyira aprítani,ezt érzed most te is biggrin.gif (kivéve a szimbióta ruhát, ott eléggé durvulós kombók vannak). Talán ez a kedvenc sandbox típusú Spidey játékom. A WoS-t is nagyon szeretem, de múltkor elővettem és a város iszonyatosan kihalt és egyszínű..míg a 3-ban szerintem nagyon szépen megcsinálták..plusz az külön pozitív dolog,hogy lehet unlocokolni hálóhintázási kombókat biggrin.gif Lehet kétkézből is lőni stbstb. A szimbióta ruhával más stílusban swinggel Peter és még sorolhatnám. hehe, lehet felrakom én is. smile.gif

Még nem próbáltam ki az ASM 2-t,de én is csak rosszakat hallok róla.. biggrin.gif Sebaj, biztos végigviszem azért.

Tegnap fejeztem be a Shattered Dimensionst. Rohadt jó játék, pedig emlékszem először nem igazán jött be..nem tudtam elszakadni attól,hogy nem sandbox a stílusa. Viszont most valamiért nagyon meggyőző volt..tök jók a harcok, plusz próbáltam minél jobban kimaxolni a karaktereket , ezzel megnyílt egy csomó kombó és egy csomót tudtam variálni harcok közben. smile.gif Jó volt.

Lehet az Edge of Time-ot is végignyomom mégegyszer, arra meg már alig emlékszem,hogy milyen volt.

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 4. 9:19
Létrehozva: #13

Group Icon

Kipróbáltam a Spider-Man 3 játékot, na most én vagyok nagyon béna vagy ez a játék tényleg rohadt nehéz? huh.gif Valami apocalypse mezei harcosokat kell megvernem, köztük egy boss, de annyira nem tudom mit csináljak ellene hogy egyből szétver. Dodgolni próbálom, visszaütni, semmi se segít. A háló használata harc közben semmire sem jó, max levegőbe húzni embereket. Boss ellen még azt se.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. május 1. 9:43
Létrehozva: #14

Group Icon

Na úgy néz ki ezt is kihagyom, megyek játszok Shattered Dimensionst, ott vannak jó boss fightok.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2014. május 1. 9:34
Létrehozva: #15

Rock n' Troll
Group Icon
Regisztrált: 2005. 08. 18.
Lakhely: Hawaii

Játszottam vele egy kicsit és eddig csalódás. unsure.gif
Pár apró módosítást leszámítva egy az egyben ugyan az, mint az ASM1, sehová nem fejlődött, pedig bőven lett volna hova. PC-n továbbra is optimalizálatlan, helyenként képes durva fps dropokra, ami érthetetlen, hisz a látványvilág kanyarban sincs 2014-gyel.
Iszonyat rövidnek tűnik, 14 főküldetésből már 6-ot megcsináltam, pedig alig játszottam vele. A küldetések egysíkúak, unalmasak, eddig 6 küldetés alatt szinte mindig csak random bandákat kellett szétcsapni, össz-vissz 1 boss-szal találkoztam, ő is nevetségesen könnyű volt, csakúgy, mint az egész eddigi játék. Behozták a mass effect-féle kördiagram-párbeszédrendszert, aminek itt az égvilágon semmi értelme. A bumfordi, 72-es betűméretű, felugró, mindenre rákérdező menü is szerintem szörnyű.
Amúgy nem rossz, még mindig élvezetes New York utcái között swingelni, de hiányzik belőle a szív.
Mit meg nem adnék egy Arkham franchise minőségű Spider-man játékért.

+Quote Post
Karez
hozzászólás 2014. április 29. 10:32
Létrehozva: #16

Rock n' Troll
Group Icon
Regisztrált: 2003. 05. 21.
Lakhely: Pest/Dunakeszi

Platform: PS3, PSP, PC

Belenéztem kicsit a játékba.

Hoppá! Újfent van Heronic és Villian level system! cool.gif

De rég is volt már hogy a SM Web of Shadows kétszer is végigjátszottam, mindkét döntési helyzetben.
Mostanság meg pont beszereztem az Infamous játékot, ami indirekt erre játszik, hogy szabadon válhatsz hősként vagy anti-hősként íródsz be a történelembe. És a döntésedet átviheted a 2.részbe is. cool.gif

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. április 26. 11:36
Létrehozva: #17

Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2014. április 26. 12:23) *

Nekem egyedül Peter hangja nem tetszik...túl komoly. huh.gif

Amúgy elkezdtem újrajátszani (csak most pc-n) a Shattered Dimensions-t. Valamiért sokkal jobban tetszik,mint amikor először játszottam..tök jól meg vannak animálva a harcok stb stb. Csak mondjuk elég sz@rul van leosztva light és a heavy attack az egéren..görgőt kell nyomnom,hogy előhívjam a heavy kombókat..majd megpróbálok kitalálni rá valami más megoldást..

Pont ez zavart engem is.

Én is nemrég tettem fel laptopra megint, csak még nem jutottam oda hogy játszak is vele.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. április 26. 11:23
Létrehozva: #18

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(_Jazz_ @ 2014. április 25. 20:26) *

Az első 15 perc.

Akkor ez elvileg folytatás, de mégis az eredettörténettel nyitunk. Nem látom a logikát.

Csak belenéztem egy kicsit..nem akarom lelőni magamnak,de nem rossz. smile.gif Tetszik ez az LT + RT féle hintázási rendszer.
Nekem egyedül Peter hangja nem tetszik...túl komoly. huh.gif

Amúgy elkezdtem újrajátszani (csak most pc-n) a Shattered Dimensions-t. Valamiért sokkal jobban tetszik,mint amikor először játszottam..tök jól meg vannak animálva a harcok stb stb. Csak mondjuk elég sz@rul van leosztva light és a heavy attack az egéren..görgőt kell nyomnom,hogy előhívjam a heavy kombókat..majd megpróbálok kitalálni rá valami más megoldást..

+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2014. április 25. 21:26
Létrehozva: #19

Rock n' Troll
Group Icon

Az első 15 perc.

Akkor ez elvileg folytatás, de mégis az eredettörténettel nyitunk. Nem látom a logikát.

+Quote Post
Karez
hozzászólás 2014. április 6. 12:39
Létrehozva: #20

Rock n' Troll
Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2014. április 5. 20:01) *

De mutatják. huh.gif Amikor le van kötve a csávó (Kasady) és az üvegfal mögül két orvos figyeli majd áttöri az üveget és elkapja az egyik orvos nyakát és ott látszik egy pillanatra,hogy a vörös szimbióta már félig meddig rá van mászva a karjára(0:38-0:39). És a személyleírás is illik Kasady-re..őrült röhögés, vörös haj stb. Szóval SZERINTEM 100%,hogy ő az. De valahol láttam,hogy fejtegették már ezt.

És tényleg. biggrin.gif
De itt jön a kérdés, hogy ő is csak játékba bekerülő boss, vagy a filmben is látni fogjuk, pl. csak Kasady-t egy pillanatra?
Mindenesetre öröm az ürömben hogy engedélyt kaptak a Beebox-ék eme karakterek belevarázsolására. Bár Felisha Hardy már megint szerepelni fog, és annyira rossz hogy filmben pedig eddig nem vezették fel sehogysem a karakterét, pedig a ASM egész jól kitalálták az új eredetét. (semmi gazdag kis csajszi, kis pitiáner tolvaj, aki nagy tételben utazik és költ is kütyükre. Igaz így 1:1-ben a DC Catwoman-jét hozza, de nem nagy gond)

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. április 5. 21:01
Létrehozva: #21

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(Karez @ 2014. április 5. 15:38) *

Carnage? huh.gif
Előzetesben nem mutogatták, honnan van az infó?

De mutatják. huh.gif Amikor le van kötve a csávó (Kasady) és az üvegfal mögül két orvos figyeli majd áttöri az üveget és elkapja az egyik orvos nyakát és ott látszik egy pillanatra,hogy a vörös szimbióta már félig meddig rá van mászva a karjára(0:38-0:39). És a személyleírás is illik Kasady-re..őrült röhögés, vörös haj stb. Szóval SZERINTEM 100%,hogy ő az. De valahol láttam,hogy fejtegették már ezt.

+Quote Post
Karez
hozzászólás 2014. április 5. 16:38
Létrehozva: #22

Rock n' Troll
Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2014. április 4. 22:00) *

Egyre szimpibb nekem ez a játék. És vééééégre nem kell nyomorék robotokat püfölnünk, legalábbis eddig úgy néz ki. No meg benne lesz Carnage is.. rolleyes.gif Mondjuk kíváncsi leszek az 'eredettörténetére' a játékban, elvileg akkor Venomnak is szerepelnie kéne. Jó kis boss válogatás amúgy.
Külön pacsi a trailerben a komolyabb hangulatú zenei aláfestés miatt. Az ilyennel mindig meg tudnak venni kilóra.

Awesome videó!

De...Kingpin bérgyilkosokat fogad fel, Pókember elkapásáért?
Olyan ismerős. Mintha a Bőregér legutóbbi kalandjában is PONTOSAN ez volt a fő történeti szál. biggrin.gif

Nah jó elég a kukacoskodásból.
Jó lesz ez szerencsére.

Carnage? huh.gif
Előzetesben nem mutogatták, honnan van az infó?
Bár ha igaz szvsz bőven felehet vezetni Carnage eredetét Venom nélkül is. Igaz jobb lenne az eredetihez ragaszkodni, de annyira nem nagy érvágás hogy Eddie Brock helyett először Casidy kapja fel a szimbionta ruhát.

Kíváncsi vagyok Rhino szerepelni fog. (hisz a filmben igen) És ha szerepel, az eredeti izomagy rinocérosz gúnyában, vagy mint a film előzetesén láthattuk a turret ágyús Rhino robotban?

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. április 5. 12:27
Létrehozva: #23

Group Icon

Elképesztő hogy 2014ben képesek ilyen grafikát eladni, ettől függetlenül én is várom, az első részbe nem kezdtem bele a robotok miatt.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. április 4. 23:00
Létrehozva: #24

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Egyre szimpibb nekem ez a játék. És vééééégre nem kell nyomorék robotokat püfölnünk, legalábbis eddig úgy néz ki. No meg benne lesz Carnage is.. rolleyes.gif Mondjuk kíváncsi leszek az 'eredettörténetére' a játékban, elvileg akkor Venomnak is szerepelnie kéne. Jó kis boss válogatás amúgy.
Külön pacsi a trailerben a komolyabb hangulatú zenei aláfestés miatt. Az ilyennel mindig meg tudnak venni kilóra.

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. március 28. 13:31
Létrehozva: #25

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Menősmile.gif Tetszik ez a LT + RT felosztás a hálózásnál. Végre valami:)

+Quote Post
Karez
hozzászólás 2014. március 27. 21:37
Létrehozva: #26

Rock n' Troll
Group Icon

Amazing Spider-Man 2 PS4 gameplay

Bocsánat, visszaszívom. Végre normálisan megcsinálják a háló közlekedést, és újra a felhőkarcolók után ragad a háló. cool.gif
Ha nincs semmilyen fal felület, akkor lehet majd a levegőben drash-elni.

Harcrendszer terén újfent sokmindent átvettek a Batman játékokból, ahogy látam picit csiszolták is. De pl. a lesből támadás fejjel lefelé 1:1-ben a Batman-ből emelték, ahol hasonlóan lehetett lógni fejjel lefelé, majd elkapni a hülyéket. biggrin.gif
A "hatodik érzék" szintén Batman/assassin's Creed féle "... vision" fogja tükrözni.

Annyira azért nem lesz ez rossz mint az előző videóban láttuk.
Újfent kapunk egy csomó csak képregényben megjelent karaktert. (Kraven után most már Kingpin is megfog jelenni)
Szóval nem lesz ezzel gond.

De még mindig várom a különálló Noir Spider-Man játékot. tongue.gif

+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2014. március 24. 12:33
Létrehozva: #27

Rock n' Troll
Group Icon

Hát ez egy az egyben az előző ASM... unsure.gif

+Quote Post
Karez
hozzászólás 2014. március 24. 12:32
Létrehozva: #28

Rock n' Troll
Group Icon

Nos, ez 1:1-ben az előző rész, picit csiszolva, pár új mozdulattal nyakon öntve. unsure.gif

Valahogy nem érződik rajta hogy két évig fejlesztették volna, olyan mintha szólt volna az Activison nekik tavaly nyáron hogy "hé, hahó, még jövőre érvényes a Marvel licenszünk. Jön az új film is, csináljatok egy új sandbox-os batman harcrendszerű spider-man játékot...MOST! Jah és mielőtt elfelejtem, az új generációs konzolokra is ha lehet!"

Persze a régivel sem volt gond, csak olyan kicsit sótlan volt pár dologban, ellenben korrekt sandbox spider-man játék volt. (bár a levegőben vaó himbálózást nem értem mért maradt meg, mióta az Ultimate Spider-Manben már rég meglett oldva ez is)

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. március 24. 11:45
Létrehozva: #29

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Vélemények? Nekem vegyesek az érzéseim..de inkább negatív irányba húznak, mint sem pozitívba. Nekem túlságosan egyszínű a város, kicsit kihalt is, a hálózás dinamikája nem rossz, bár elsőre kicsit lassúnak tűnik. A harcrendszer átvett pár kombót az előző részből,ahogy elnézem..ezzel nincs baj,de remélem sokkal több kombó lesz,mint az előzőben..ahol lényegében nem is nagyon voltak kombók. Grafikára nem akarok panaszkodni,mert nem szokott érdekelni,de itt egy picit fura..mintha tesztfázisban lenne a játék...Plusz én jobban örültem volna egy kicsit kevésbé izmos, nyurgább Spideynak..ha már "filmadaptációról" van szó. Továbbra sem értem,hogy miért nem veszik át az előző Pókember játékok pozitív dolgait. Egyedül (!) a Spiderman:The Movie 3-ban volt az,hogy Spideyval valami iszonyat jól lehetett a hálóval bánni..felkötni az embereket villanypóznákra..akár többet egyszerre..több póznára is,tök jól nézett ki. Több embert be lehetett szőni egyszerre, beforgatni és eldobni stb. Szóval nem értem erre miért nem gyúrnak rá jobban.

Biztos tolni fogom amúgy,mert nagyon ki vagyok éhezve egy Spiderman játékra már..az előzőeket nem rég elővettem,de annyiszor kipörgettem már őket,hogy nem kötöttek le. Remélem azért meg fog fogni valami ebben az új játékban.

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. január 24. 13:05
Létrehozva: #30

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(Razon @ 2014. január 24. 12:31) *

Nem rosz, az első részbe félek belekezdeni mert robotos, de ez egész jól néz ki, úgy néz ki sok stealthet is fog használni.

Bár a grafika jó szar, 2014 van unsure.gif

Nem csak robotok vannak benne azért, akadnak,de nem vészes. Én is rühellem a robotellenfeleket. Egy próbát mindenképpen megér,max letörlöd:)

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2014. január 24. 12:31
Létrehozva: #31

Group Icon

Nem rosz, az első részbe félek belekezdeni mert robotos, de ez egész jól néz ki, úgy néz ki sok stealthet is fog használni.

Bár a grafika jó szar, 2014 van unsure.gif

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2014. január 24. 12:04
Létrehozva: #32

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

Fincsi. Érdekes koncepció ez a Kraven, mint tanárunk..vagy..olyasmink.

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2013. december 7. 17:57
Létrehozva: #33

Group Icon

IDÉZET(freezy @ 2013. december 7. 2:11) *

Az Edge of Time nem jött ki PC-re? Mert szerintem az is király,élveztem bár én nem vagyok híve a lineáris stílusú Spiderman játékoknak..A Shattered Dimensions tényleg hangulatos,de nem tartozik a kedvenceim közé, éppen ezért.

A Web of Shadows nekem az egyik kedvencem és a Spiderman 3. Mind a kettőt számtalanszor végigvittem már. Az Amazing Spiderman egy végigjászást megér,de nagyon kevés benne a mellékküldetések száma és a sztori tényleg rettentően buta. Kevés kombó van benne és a boss harcok is végtelenül egyszerűek és ugyanarra a sémára épülnek. Viszont elég látványos a játék.
Esetleg még ott az Ultimate Spiderman..abban viszont krva sok frusztráló (verseny)küldetés van.

Nekem nincs bajom linearitással, a fő dolgok amikre kíváncsi vagyok:
vicces - egy jó voice actor sokat dob ezen
cool harc/animációk - QTEk is jók ha jól meg vannak csinálva
emlékezetes bossok és boss fightok

Na most a Shattered Dimensions egész jól hozza mindet, szóval valami ilyen kell.
SD nincs steamen sad.gif

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
Iam_The_Ghost
hozzászólás 2013. december 7. 8:37
Létrehozva: #34

Crack.exe
Group Icon
Regisztrált: 2003. 04. 15.

IDÉZET(freezy @ 2013. december 7. 2:11) *

Az Edge of Time nem jött ki PC-re? Mert szerintem az is király,élveztem bár én nem vagyok híve a lineáris stílusú Spiderman játékoknak..A Shattered Dimensions tényleg hangulatos,de nem tartozik a kedvenceim közé, éppen ezért.

Esetleg még ott az Ultimate Spiderman..abban viszont krva sok frusztráló (verseny)küldetés van.

Sajnos nem, valószínűleg nem érte meg nekik az SD után azt is átkonvertálni.

Uh, tényleg, az USM-t imádtam. cool.gif Baromi jól nézett ki a képregényes cel-shade grafika, talán itt volt először új hálóhintázás, a sztori is rendben volt (jó kis fordulat a vége felé), szóval abszolút nyerő választás. Ami erős negatívuma, hogy mindenegyes "küldetés" ugyanúgy van felépítve: azaz üldözés, bunyó, üldözés, boss harc, aztán ezt néha keverik. Ennek ellenére imádtam, de gondolom egy folytatás továbbra is esélytelen. sad.gif

Resident Skumfuk
Összeroncsolt hulla vagyok, kinek lelke lassan húny ki, szenvedésre kárhoztatva
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2013. december 7. 2:11
Létrehozva: #35

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

A Web of Shadows nekem az egyik kedvencem és a Spiderman 3. Mind a kettőt számtalanszor végigvittem már. Az Amazing Spiderman egy végigjászást megér,de nagyon kevés benne a mellékküldetések száma és a sztori tényleg rettentően buta. Kevés kombó van benne és a boss harcok is végtelenül egyszerűek és ugyanarra a sémára épülnek. Viszont elég látványos a játék.

+Quote Post
Razon
hozzászólás 2013. december 7. 1:11
Létrehozva: #36

Group Icon

IDÉZET(Iam_The_Ghost @ 2013. december 6. 20:16) *

Web of Shadows pedig szerintem meglepően jóra sikeredett, talán tehetnél vele még 1 próbát.
A 3. részt nem szerettem. Nehéz volt, számomra unalmas is, de sokan kedvelték.
ASM is tulajdonképpen pozitív csalódás, bár itt kevésbé tetszett a hálóhintázás, a sztori is frusztrálóan buta, de amíg tart, elszórakoztat.

Nemtom WoSban nem tetszett a mozgás, olyan béna volt, és a szimbióta sztori se a kedvencem. Lehet adok neki majd még egy esélyt.

Shattered Dimensions újrajátszás pedig nagyon esélyes, marhára tetszik hogy egész pályák az aktuális boss szerint vannak megcsinálva

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
Iam_The_Ghost
hozzászólás 2013. december 6. 20:16
Létrehozva: #37

Crack.exe
Group Icon

IDÉZET(Razon @ 2013. december 6. 14:32) *

ASM 2 trailer után pókozni támadt kedvem, melyiket ajánljátok? PCn Spiderman 2t vagy 4x végigvittem, Shattered Dimensions awesome volt, a Web of shadows meg nem tetszett. Ezeken kívül még melyik jó? Spiderman 3? ASM játék?

Web of Shadows pedig szerintem meglepően jóra sikeredett, talán tehetnél vele még 1 próbát.
A 3. részt nem szerettem. Nehéz volt, számomra unalmas is, de sokan kedvelték.
ASM is tulajdonképpen pozitív csalódás, bár itt kevésbé tetszett a hálóhintázás, a sztori is frusztrálóan buta, de amíg tart, elszórakoztat.

Resident Skumfuk
[GSF] Picture
+Quote Post
Razon
hozzászólás 2013. december 6. 14:32
Létrehozva: #38

Group Icon

ASM 2 trailer után pókozni támadt kedvem, melyiket ajánljátok? PCn Spiderman 2t vagy 4x végigvittem, Shattered Dimensions awesome volt, a Web of shadows meg nem tetszett. Ezeken kívül még melyik jó? Spiderman 3? ASM játék?

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
freezy
hozzászólás 2013. október 13. 16:35
Létrehozva: #39

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(_Jazz_ @ 2013. október 13. 13:46) *

Ennél semmitmondóbb már nem is igazán lehetett volna ez a teaser. biggrin.gif Mindenesetre a játék várós, remélem lesz legalább olyan jó, mint az előző ASM.

Mivel teaser többet nem is nagyon mutathat,szerintem:) Biztosan jön nem soká egy hosszabb,igazi trailer.

Én azért remélem,hogy jobb lesz,mint az első rész. Nem volt különösebb bajom vele, de nem volt az az igazi sandbox feeling..kevés küldetés volt a fő sztori mellett..annyira a harcrendszer sem tetszett, cserébe tök szép volt az egész játék. Meglátjuk ez milyen lesz:) Az mindenesetre tetszik,hogy elvileg el lehet menni ismét negatív irányba is Spideyval. Ja és még egy kérésem van, robotokat nem szeretnék ismét püfölni sleep.gif

+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2013. október 13. 14:46
Létrehozva: #40

Rock n' Troll
Group Icon

Ennél semmitmondóbb már nem is igazán lehetett volna ez a teaser. :D Mindenesetre a játék várós, remélem lesz legalább olyan jó, mint az előző ASM.

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2013. október 13. 14:26
Létrehozva: #41

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

+Quote Post
freezy
hozzászólás 2013. szeptember 5. 20:07
Létrehozva: #42

Fórumszimbióta létforma
Group Icon

IDÉZET(AmazonasKutato @ 2013. szeptember 5. 8:22) *

Web of Shadows:

Agusztusi Game Star teljes játék. Megéri szerintem. Úgy 4 órám van benne, de egyre jobban tetszik. Éppen Electro fejét vertem pépesé a fél városon keresztül. A Venomos fight elég kemény. Összességében megéri az árát számomra. Igaz csak 720-ba tudom nyomatni a config-omal, de általában ezzel a vassal, minden játék 720-ba fut elfogathatóan. Az optimalizálás probléma szerintem csak a tört verzióknál érzékelhető, mert az eredetinél a patch feltöltése után, hibátlanul fut a játék.
Na hálóra fel!

Én már vagy 4x kipörgettem,szóval tdom mit érzel biggrin.gif Az egyik legjobb Spidey játék,ha nem a legjobb.
De én nem most,hanem még annó,amikor kijött:) (xboxon) Viszont olvastam,hogy ez a teljes játék és leraktam a hajam..manapság már milyen menő játékokat adnak az újsághoz:D

Kéne már egy új Spidey játék biggrin.gif Egy jó kis sandbox cucc..az Amazing Spiderman végülis nem volt rossz,de a Web of Shadows és Spiderman 3: The Movie feelingjét nem verte..
Nem soká valószínűleg lesz új laptopom..tervezem végig vinni az Ultimate Spidermant rajta..a jelenlegi laptopom configja nem bírja.

+Quote Post
AmazonasKutato
hozzászólás 2013. szeptember 5. 9:22
Létrehozva: #43

First Blood
*
Regisztrált: 2011. 06. 01.
Lakhely: Budapest

Platform: Pc

Web of Shadows:

Agusztusi Game Star teljes játék. Megéri szerintem. Úgy 4 órám van benne, de egyre jobban tetszik. Éppen Electro fejét vertem pépesé a fél városon keresztül. A Venomos fight elég kemény. Összességében megéri az árát számomra. Igaz csak 720-ba tudom nyomatni a config-omal, de általában ezzel a vassal, minden játék 720-ba fut elfogathatóan. Az optimalizálás probléma szerintem csak a tört verzióknál érzékelhető, mert az eredetinél a patch feltöltése után, hibátlanul fut a játék.
Na hálóra fel!

A hozzászólást -AmazonasKutato- szerkesztette a következő időpontban: 2013. szeptember 5. 9:22
+Quote Post
Iam_The_Ghost
hozzászólás 2012. november 22. 14:42
Létrehozva: #44

Crack.exe
Group Icon

Végigvittem. Szóval egy elég középszerű Pókember játék, de fanoknak így is megéri tenni vele egy próbát. Főleg azok a jelenetek miatt, mikor robotkpókok támadnak ránk, aztán a felhőkarcolók között kell megküzdenünk velük, az hihetetlen hangulatos csata. rolleyes.gif
Még rengeteg comic hiányzik, de nem hiszem, hogy összeszedem őket, a megszerezhető kosztümöket már láttam neten, nem vonz a megszerzésük.

Kiváncsi vagyok mivel rukkolnak elő legközelebb, kéne azért már egy vérfrissítés ebbe a sandbox jellegbe.

Resident Skumfuk
[GSF] Picture
+Quote Post
Iam_The_Ghost
hozzászólás 2012. november 21. 17:00
Létrehozva: #45

Crack.exe
Group Icon

Én is elkezdtem az ASM-t, már lassan a végénél tartok és hát kellemes meglepetésként ért, megcáfolt: ez a játék nem is olyan rossz. smile.gif Oké, nagyon unalmas a robotpókok elleni harc és ezzel együtt a sztori sem hoz lázba... de tetszik, hogy a film után játszódik és igyekszik annak világához kapcsolódni. A játékmenet ugyanaz, mint a korábbi sandbox Spidey gameké, ez sajnos azt is jelenti, hogy rókabőr és ismétlés szaga van a dolognak, ugyanolyan side missionök vannak, mint pl. a Web of Shadowsnak. Nem érdekesek, nem kreatívak.
De, azért a hálóhintázás még mindig fantasztikus. A videók alapján Nekem nagyon akadozónak tűnt a dolog, ahogy a folyamatos "hintázást" állandóan megtöri egy szaltó, majd egy hosszabb mélyrepülés, de valamilyen szinten ez érthető. A reboot a realizmusra törekszik, így a játék is ezt a vonalat követi, ezért aztán nem csodálkozom, ha Spidey nem talál mindig egy megfogható pontot, ahova kilőheti hálóját. A grafika egyes helyeken elégé ócska, de a hálóhintázás kifejezetten jól néz ki, ahogy a rengeteg sebből vérző, össze-vissza kaszabolt Pókember is fantasztikusan fest.
A harcok viszont kifejezetten nem tetszenek. Kombózni nincs nagyon lehetőség (ez a része mondjuk nem is foglalkoztat, az előző epizódokban sem ügyeltem rá, hogy megfelelő kivitelezzek egy-egy mozdulatot), a kamera ide-oda ugrál, sokszor nem azt támadom, akit szeretnék... szóval frusztráló, olykor-olykor nehéz is és úgy egyáltalán nem kedvelem ezt a részét. Inkább megyek helyette swingelni és segítek néhány fertőzött emberen.
A webrush sem volt számomra egy jónak ígérkező feautre, de olyan sok vizet nem zavar. Az idegesítő harcokban segít és könnyebb vele elfogni a gyűjthető cuccokat, szóval jó, hogy van, de nélküle is ellenék.

Szóval jobb, mint vártam, a film megnézése után jó elszórakozni vele, de ennél nem több, bőven van jobb Spider-Man játék.

Resident Skumfuk
[GSF] Picture
+Quote Post
Razon
hozzászólás 2012. november 2. 12:55
Létrehozva: #46

Group Icon

Na, kipróbáltam én is a játékot, sajnos ez nagyon rosszul van optimalizálva sad.gif Swingelésnél a városban 8-15 FPS-em van. Még nem is játszottam játékkal ami ennyire szaggatott volna ezen a gépen biggrin.gif

Azért a Shattered dimensions valamiért jobban tetszett az ikonikus figuráival, ez a robotos meg cross-species story nem nagyon tud lekötni.

Last.fm
[GSF] Picture
+Quote Post
Groomos
hozzászólás 2012. szeptember 27. 13:36
Létrehozva: #47

First Blood

Regisztrált: 2012. 09. 27.

Egy hatalmas probléma van a játékkal , vagy is több ! A leglényegesebb viszont a háló , ami elvileg a házakra megy ugye? , gyakorlatilag meg a levegőbe! Szerintem sokkal jobban lehetne még dolgozni ezeken a dolgokon , hogy igazán élethű és durva játékot kapjunk! pl: Max Payne 3 egy illyen szintú játékra ki lehetne dolgozni ha több időt fordítanának rá! Ez csak az én véleményem.
+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2012. augusztus 28. 16:32
Létrehozva: #48

Rock n' Troll
Group Icon

10. fejezet végén, mikor
Smythe laborjából feljövök, erőtlenül, a több mint 1millió fertőzöttel teli, romokban álló New York-ba, nos, elég hangulatos volt. :D

+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2012. augusztus 19. 17:17
Létrehozva: #49

Rock n' Troll
Group Icon

Oké... beletettem ~6 órát és ez bizony nagyon bejön. :­DD Swingelés is megszokás után símán élvezetes, bár nem WoS szint, de jó ez. Egyedül a harcrendszerrel van néha problémám, pl webshot még véletlenül se a célkereszt irányába megy, hanem amerre néz Peter, meg egy idő után picit repetitív kombók hiánya miatt. :\

Nem retaill miatt kezdetektől megkaptam a birthday hat-et, hát nokomment :­DDD A Black Suit is unlockolódott a 4. chapter végén, nagyon badass. cool.gif

+Quote Post
_Jazz_
hozzászólás 2012. augusztus 18. 10:43
Létrehozva: #50

Rock n' Troll
Group Icon

No, végre én is kipróbáltam a játékot. Ami elsőre nagyon szokatlan volt, az a swingelés... komótos, dinamikántlanabb, mint a WoS-béli swing, ezt igazán kár volt megváltoztatni, emelték volna inkább át az elődből. :\ Nem rossz, meg szokható, csakhát... Viszont a webrush meglepően jól használható :D
A látványvilággal nincs bajom, szerintem nagyon jól néz ki a játék, Spidey animációja meg Ledér!jó. :D Baromi látványos a harc, szerencsére vannak tipikus pókemberes, akrobatikus megmozdulások, de helyenként MMA-t megszégyenítő brutális zúzások is. :D Odafigyeltek az olyan apró részletekre is, mint mikor mászunk fel egy random dologra aminek peremét spidy csak újjheggyel érint meg és úgy libben át a tetejére.
Néha tiszta batman arkham city érzésem van a nézd-a-vállam nézet, a tök hasonló counter attack harcrendszer és a suit amortizálódása miatt. :D
Kombórendszer hiánya viszont fájó pont, főleg ilyen brutális animációkkal Ledér!jó lehetett volna, erre itt van ez a gagyi upgrade rendszer... Szinkronhangok is rendben vannak, humoros beszólásokból sincs hiány, szóval nem vészes a dolog, összességében nekem tetszik, nem annyira, mint a WoS, de szerintem el leszek vele. :D

+Quote Post

10 Oldal V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2014. augusztus 2. 5:28

Board Design: ivanszky