Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Videókódolás
GameStar Fórum > :: KOMOLYSÁGOK :: > Mélyvíz részleg > Szoftver
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
TheKingofCPU
QUOTE(Stauffenberg @ Dec 22 2009, 08:24 PM) *

Ugyan úgy ahogy a hangot halkítod a videót is tudod sötétíteni, így lehet csinálni ki- és beúszást, vagy átúsztatást is. Szöveget pedig úgy tudsz lerakni, hogy a Text timeline-ra jobb gombbal kattintasz és valami iylesmit keress: "Add text media". Nem tudom már fejből, de meg fogod találni. Ott írhatsz be szöveget, pozicionálhatod, effektezheted, mozgásokat állíthatsz be, plusz a timeline-on az elem szélét megfogva és oldalra húzva hoszabb ideig is megjelenítheted és természetesen ezen is működik az úsztatás.

Egyébként meg ez nem a Videokódolás topik témája, van külön Videovágás téma is.

Majd megkeresem, legalább tudom, mit, hogy keresek. Köszönöm.

Tudom, észrevettem már, h rosszhelyre írtam.
szerk: megvan.
Raven
az miért van h ha virtual dub-bal lame mp3 codec-et használva audio-t tömörítek, akkor kinyútja az audio stream-et (2:46-os videóból 12:03-as lett) és képnek pedig a videó utolsó frame-jét ismételgeti? képtelen vagyok fraps által felvett videóban audio-t tömöríteni így, mert tönkrevágja az egész videót.
Raven
bump
mcatka
Helló!

Egy olyan programot keresek, amivel MTS kiterjesztésű videó fájlokat tudnék átkonvertálni AVI-ba, de olyan kéne, ami ingyenes, és nincs korlátozva.
vmiki88
QUOTE(mcatka @ Mar 20 2010, 04:12 PM) *

Helló!

Egy olyan programot keresek, amivel MTS kiterjesztésű videó fájlokat tudnék átkonvertálni AVI-ba, de olyan kéne, ami ingyenes, és nincs korlátozva.

Mediacoder vagy Format factory
Maledict
Valaki elárulná hogy ez a rohadt Windows Media Player miért keres filtert és codec packot amikor elindítok egy videót? Konkrétan erre gondolok. Ha rányomom hogy cancel feldobja megint vagy 2000x is mindig le kell nyomni. Addig el sem indul a film meg semmi. Ha meg megvárom míg végigér a csík akkor nem talál semmit és megint marad a cancel. Olyan szinten k*rva idegesítő pedig már szedtem le neki codecet és akkor sem változott meg. A legnagyobb vicc hogy ma felraktam a Warcraft III-mat és az elején ugyanúgy behozza ezt a baromságot és nem indítja el a játékot. Ha rámegyek a cancel-re akkor meg lefagy a játék. Egyszóval nem tudok vele játszani. A képen amit linkeltem a WMP classiccal van csinálva a kép mert azt hittem ha eltörlöm a 11-est akkor majd jó lesz. Hát nem lett... Ötletek?
vmiki88
QUOTE(Maledict @ Apr 10 2010, 08:33 PM) *

Valaki elárulná hogy ez a rohadt Windows Media Player miért keres filtert és codec packot amikor elindítok egy videót? Konkrétan erre gondolok. Ha rányomom hogy cancel feldobja megint vagy 2000x is mindig le kell nyomni. Addig el sem indul a film meg semmi. Ha meg megvárom míg végigér a csík akkor nem talál semmit és megint marad a cancel. Olyan szinten k*rva idegesítő pedig már szedtem le neki codecet és akkor sem változott meg. A legnagyobb vicc hogy ma felraktam a Warcraft III-mat és az elején ugyanúgy behozza ezt a baromságot és nem indítja el a játékot. Ha rámegyek a cancel-re akkor meg lefagy a játék. Egyszóval nem tudok vele játszani. A képen amit linkeltem a WMP classiccal van csinálva a kép mert azt hittem ha eltörlöm a 11-est akkor majd jó lesz. Hát nem lett... Ötletek?

ez sztem valami vírus vagy nem tudom huh.gif
Esetleg nézd meg, hogy honnan akarja ezt telepíteni és töröld le a telepítő fájlt.
Azután (vagy előtte, lehet az is megoldja a gondokat) rakd fel az Ffdshow-ot.
Maledict
QUOTE(vmiki88 @ Apr 11 2010, 01:16 PM) *

ez sztem valami vírus vagy nem tudom huh.gif
Esetleg nézd meg, hogy honnan akarja ezt telepíteni és töröld le a telepítő fájlt.
Azután (vagy előtte, lehet az is megoldja a gondokat) rakd fel az Ffdshow-ot.

Leszedtem a programot de nem változott semmi. Warcraft 3-nál konkrétan ezt írja ki. Ha rámegyek az ignore-ra akkor kiírja hogy az adott mappán belül melyik fájlokat kellene módosítani ha a retry-re ugyanez történik ha pedig a cancel-re újra elkezd tölteni... Megpróbáltam hogy mi történik ha kitörlöm a fájlt hát nem változott semmi. Utána visszaállítottam majd az egész QT mappát kitöröltem ezután sem történt semmi. Dühömben véletlenül a visszaállítás helyett a "Lomtár ürítésére" mentem szóval a mappát már nem fogom viszontlátni laugh.gif Egyáltalán van valakinek fogalma arról hogy mi a fenéért csinálja ezt? Már egy ideje szórakozik velem de eddig tűrhető volt mert csak filmnézésnél jött elő nem pedig játékoknál... És a játékok közül is csak a Warcraft 3-nál csinálja. Nehogy már újra kelljen raknom emiatt a winganét... mad.gif dry.gif
_kEke_
Jobb híján ide írok, remélem tudtok segíteni.

Van egy .mkv fájlom, benne angol szinkron. Hogyan tudnék legegyszerűbben berakni mellé egy magyar hangsávot is? (esetleg alapértelmezetté is tenni)
takii
QUOTE(kEke^ @ Jun 13 2010, 12:02 PM) *

Van egy .mkv fájlom, benne angol szinkron. Hogyan tudnék legegyszerűbben berakni mellé egy magyar hangsávot is? (esetleg alapértelmezetté is tenni)

ha nincs hozzá magyar szinkron akkor sehogy biggrin.gif
KMPlayerbe pl, úgy tudod megcsinálni, hogy elindítod a filmet, és akkor ha egy mappába vannak+ugyan az a neve, akkor megtalálja a feliratot, szinkront is.
Aztán jobb klikk a filmen, feliratok->feliratok nyelvezete, és ott a Next Subtitle alatt vannak a feliratok(már ha vannak biggrin.gif).
vmiki88
QUOTE(kEke^ @ Jun 13 2010, 12:02 PM) *

mkvmergevel szerintem meg lehet ezt oldani
takii
QUOTE(vmiki88 @ Jun 14 2010, 09:34 AM) *

mkvmergevel szerintem meg lehet ezt oldani

Asszem KMPlayer-be is van hasonló megoldás, de nem tudom hogy kell, nem próbáltam még.
takii
Miért nem látom x264 codec-et Sony Vegas-ba?
KMPlayer van fent nekem, de külön codecpakkot nem szeretnék feltenni ezért valami 5let?
vmiki88
QUOTE(takii @ Jun 15 2010, 03:38 PM) *

Miért nem látom x264 codec-et Sony Vegas-ba?
KMPlayer van fent nekem, de külön codecpakkot nem szeretnék feltenni ezért valami 5let?

a sony vegas a saját kodekjeit használja (elméletileg)
Melyik verzió van meg?
takii
QUOTE(vmiki88 @ Jun 15 2010, 05:06 PM) *

a sony vegas a saját kodekjeit használja (elméletileg)
Melyik verzió van meg?

9 pro.
wmw-vel csináltam, és annak a codecjével, úgy is jó, bár szerintem több helyet igényel mint az x264.
Devsys
Üdv all!
van egy régebbi asztali dvd lejátszóm, ami nem nagyon akarja vinni a convert x to dvd által átkonvertált filmeket, ellenben a másik, újabb meg gond nélkül lejátsza őket. tudna vki egy olyan progit ajánlani, amivel a régebbi dvd lejátszókra is tudok filmet konvertálni? (DVD-R dvd-t használok)
PartyTuja
VAlaki segítsen mert már nembirom. Szval van egy .mov kiterjesztéső 1080p fájl ami kb 10másodperces és 30 mega. De mikor átakarom konvertálni (mindegy milyen minőségben ls formátumban) akkor kb egy tizedmásodpercnyit átkonvertál aztán ennyi . ÉS mindegyik ilyen videónál ezt csinálja ph34r.gif ohmy.gif .
Egyszerű a kérdés : MIÉRT? sad.gif
vmiki88
QUOTE(PartyTuja @ Jul 13 2010, 04:34 PM) *

MIÉRT? sad.gif

milyen programot használsz? (használj mediacodert vagy Format Factoryt)
PartyTuja
QUOTE(vmiki88 @ Jul 13 2010, 05:01 PM) *

milyen programot használsz? (használj mediacodert vagy Format Factoryt)

Jaj azt hittem hogy beleírtam. Format Factory legújabbjátz használom...
Stauffenberg
QUOTE(PartyTuja @ Jul 13 2010, 05:34 PM) *

VAlaki segítsen mert már nembirom. Szval van egy .mov kiterjesztéső 1080p fájl ami kb 10másodperces és 30 mega. De mikor átakarom konvertálni (mindegy milyen minőségben ls formátumban) akkor kb egy tizedmásodpercnyit átkonvertál aztán ennyi . ÉS mindegyik ilyen videónál ezt csinálja ph34r.gif ohmy.gif .
Egyszerű a kérdés : MIÉRT? sad.gif

Szubjektív vélemény:

Azért mert szar fos, idióta Apple formátum, ami egyetlen másik operációs rendszerrel sem hajlandó 100%-ig együttműködni! Mi is szívunk vele folyton a stúdióban, mert a gépek egy része Mac és egy másik része PC. A független formátumok (H264, AVI, MPEG, stb) bezzeg működnek gond nélkül egy Mac - PC transzfer esetén, de az Apple és Microsoft formátumok képtelenek rendesen viselkedni a másik rendszeren.

A különbség, hogy a Microsoft nem erőlteti a saját béna formátumait, míg az Apple igen... Utálok Mac gépen dolgozni, ráadásul az agyamat el tudja önteni a szar, mikor a sok sznob Apple-Fag magyarázza, hogy stúdió munkára csak Mac-et érdemes venni, mert felhasználóbarát, minden működik elsőre és különben is...

Ezek a szar hang és video vágónak álcázott szoftverek mindent csinálnak maguktól, minden pöccre indul és helyetted dolgozik... HÁT B4ZDMEG AZT CSINÁLD AMIT ÉN AKAROK! NE AZT AMIT TE!!! Erre lehet mondani, hogy nem kell Garage Bandet, Final Cutot és hasonlókat használni, mert ott van a Premiere, Vegas, Edius és hasonlók... de könyörgöm, azok PC-n is simán elfutnak és azért nem kell kiadnom háromszor annyi pénzt!

Lehet, hogy a PC-vel többet kell bíbelődni, de igazi munkára sokkal alkalmasabb! Csak a IT-sznobok mondogatják, hogy a profik is mind Mac-el dolgoznak... ez egyszerűen nem igaz. Gyakorlaton már nem egy profi stúdióban megfordultam és mindegyikben legyintenek a Mac-re, pont ilyen okokból. Egy profi nem engedheti meg magának, hogy a gépe helyette dolgozzon!

Objektív vélemény:

"Azért mert szar fos, idióta Apple formátum, ami egyetlen másik operációs rendszerrel sem hajlandó 100%-ig együttműködni!" Najó... nem folytatom. Örülök, hogy vége az egyetemi képzésnek, nem kell többé Mac-el f4szkodnom, maradok az emészthető video formátumoknál! Javaslom, hogy legközelebb hanyagold ezt a .mov baromságot, kivéve ha van egy Mac géped is hozzá... az biztosan vinni fogja és azon tényleg jól is viselkedik, de PC-vel inkább felejtős!
PartyTuja
QUOTE(Stauffenberg @ Jul 14 2010, 11:12 PM) *

Szubjektív vélemény:

Azért mert szar fos, idióta Apple formátum, ami egyetlen másik operációs rendszerrel sem hajlandó 100%-ig együttműködni! Mi is szívunk vele folyton a stúdióban, mert a gépek egy része Mac és egy másik része PC. A független formátumok (H264, AVI, MPEG, stb) bezzeg működnek gond nélkül egy Mac - PC transzfer esetén, de az Apple és Microsoft formátumok képtelenek rendesen viselkedni a másik rendszeren.

A különbség, hogy a Microsoft nem erőlteti a saját béna formátumait, míg az Apple igen... Utálok Mac gépen dolgozni, ráadásul az agyamat el tudja önteni a szar, mikor a sok sznob Apple-Fag magyarázza, hogy stúdió munkára csak Mac-et érdemes venni, mert felhasználóbarát, minden működik elsőre és különben is...

Ezek a szar hang és video vágónak álcázott szoftverek mindent csinálnak maguktól, minden pöccre indul és helyetted dolgozik... HÁT B4ZDMEG AZT CSINÁLD AMIT ÉN AKAROK! NE AZT AMIT TE!!! Erre lehet mondani, hogy nem kell Garage Bandet, Final Cutot és hasonlókat használni, mert ott van a Premiere, Vegas, Edius és hasonlók... de könyörgöm, azok PC-n is simán elfutnak és azért nem kell kiadnom háromszor annyi pénzt!

Lehet, hogy a PC-vel többet kell bíbelődni, de igazi munkára sokkal alkalmasabb! Csak a IT-sznobok mondogatják, hogy a profik is mind Mac-el dolgoznak... ez egyszerűen nem igaz. Gyakorlaton már nem egy profi stúdióban megfordultam és mindegyikben legyintenek a Mac-re, pont ilyen okokból. Egy profi nem engedheti meg magának, hogy a gépe helyette dolgozzon!

Objektív vélemény:

"Azért mert szar fos, idióta Apple formátum, ami egyetlen másik operációs rendszerrel sem hajlandó 100%-ig együttműködni!" Najó... nem folytatom. Örülök, hogy vége az egyetemi képzésnek, nem kell többé Mac-el f4szkodnom, maradok az emészthető video formátumoknál! Javaslom, hogy legközelebb hanyagold ezt a .mov baromságot, kivéve ha van egy Mac géped is hozzá... az biztosan vinni fogja és azon tényleg jól is viselkedik, de PC-vel inkább felejtős!

Aha értem.
Bár nem tudom hanyagolni a mov-os pudingkodást mert az 550D ilyen formátumban vesz fel ...
siletto
Format Factory sztem tudja azt is konvertálni.
Nekem nagyon tetszik a progi,mert szinte mindennel elboldogul,és azt csinálja,amit én akarok.
Azt nem tudom,hogy mennyire gyors,mert eddig 1 magos procival csináltam,és nem tom több magon gyorsabb lenne-e.De én mindenkinek ajánlom.
Maledict
Valaki meg tudná nekem mondani hogy Win 7 alatt hgoyan tudom használni a feliratokat ha WMP-n szeretném megnézni a filmeket? Mert úgy mint XP-n (ugyanazt a nevet adom a felriatnak mint a filmnek) nem működik.
vmiki88
QUOTE(Maledict @ Jul 23 2010, 08:53 PM) *

Valaki meg tudná nekem mondani hogy Win 7 alatt hgoyan tudom használni a feliratokat ha WMP-n szeretném megnézni a filmeket? Mert úgy mint XP-n (ugyanazt a nevet adom a felriatnak mint a filmnek) nem működik.

valószínűleg nincs feliratozó "kodek" a gépeden, rakd fel az ffdshow-t és abban van feliratkezelő funkció és akkor lesznek feliratok wmp alatt is.
kaliban
QUOTE(vmiki88 @ Jul 23 2010, 11:32 PM) *

valószínűleg nincs feliratozó "kodek" a gépeden, rakd fel az ffdshow-t és abban van feliratkezelő funkció és akkor lesznek feliratok wmp alatt is.

Egyszerűbb ha felrak egy KMPlayer-t, vagy egy VLC Player-t azokhoz még kodek sem kell. smile.gif
vmiki88
QUOTE(kaliban @ Jul 23 2010, 09:42 PM) *

Egyszerűbb ha felrak egy KMPlayer-t, vagy egy VLC Player-t azokhoz még kodek sem kell. smile.gif

akkor vegyük hozzá a Media Player classsic home cinemat is
Stauffenberg
QUOTE(kaliban @ Jul 23 2010, 10:42 PM) *

Ott a pont! wink.gif
Maledict
Köszönet a segítségért! wink.gif
siletto
Szitasztok!
Olyan programot keresek,amivel egyszerűen tudok mindenféle filmet 640x360 MP4 be konvertálni, a Nokiámra,
és használja segítségül a videokártyát gyorsításhoz,hogy legalább a 4 processzormagot

Eddig a Format Factory t használtam, az jó is ,mert vesz mindent,és jól is csinálja, de picit lassú
ashtm
IDÉZET(siletto @ 2011. Jan. 04. - 17:53) *

Szitasztok!
Olyan programot keresek,amivel egyszerűen tudok mindenféle filmet 640x360 MP4 be konvertálni, a Nokiámra,
és használja segítségül a videokártyát gyorsításhoz,hogy legalább a 4 processzormagot

Eddig a Format Factory t használtam, az jó is ,mert vesz mindent,és jól is csinálja, de picit lassú

Lassú a Format Factory? Akkor jó keresgélést, annál én eddig csak lassabbakat ismertem annál.

Más:
Eddig AllToAvi-t használtam az mkv-k aviba kódolására, de a Win7-et valamiért rühelli, nem hajlandó működni. Tud valaki olyat, ami hasonlóképpen az említett programhoz képes mkv-t úgy aviba kódolni, hogy a feliratot elhagyja? Format Factoryban sajnos nem találtam ilyen opciót.
HD2
Van nála gyorsabb, a BadaBoom Media Converter, ez viszont csak Nvidia GPU-t tud használni.
deatheater
üdv, a BD-370es LB blueraylejátszómnak nem tetszenek az x264 kódolású filmek google segített, hogy a baj az h van egy beállítás konkrétan ennyit kéne változtatni ""wpredp=2" to "wpredp=0"" a filmeken és h milyen progival lehet az mkv-kat újrakódolni ahol ez a beállítás szerepel (persze h méret meg minden egyéb marad csak ennyit akarnék módosítani, gondolom nem 2 perc de megérné)

köszi a válaszokat
Sziasztok! Következő a probléma: felvettem egy videókazettát az asztali DVD-íróval, egy DVD+RW-re. Ebből szeretnék egy egyszer írhatóra egy végleges példányt csinálni, menükkel, fejezetekre bontással, stb. Milyen program(ok) kell(enek), hogy az eredetit ne kelljen rippelni? Előre is kösz.
kaliban
IDÉZET(ville @ 2011. Feb. 19. - 13:50) *

Sziasztok! Következő a probléma: felvettem egy videókazettát az asztali DVD-íróval, egy DVD+RW-re. Ebből szeretnék egy egyszer írhatóra egy végleges példányt csinálni, menükkel, fejezetekre bontással, stb. Milyen program(ok) kell(enek), hogy az eredetit ne kelljen rippelni? Előre is kösz.

http://lmgtfy.com/?q=dvd+szerkeszt%C5%91

biggrin.gif
Kult13
Van apámnak egy Tv+dvd lejátszó kombója, de az vele a gond, hogy csak xvid kódolású filmeket visz. Leszedtem neki egy(sok) filmet, de mind divx 5 kódolású. Át lehet ezt valahogy konvertálni xvid-be?
oPalRx7
IDÉZET(Kult13 @ 2011. Feb. 23. - 17:29) *

Van apámnak egy Tv+dvd lejátszó kombója, de az vele a gond, hogy csak xvid kódolású filmeket visz. Leszedtem neki egy(sok) filmet, de mind divx 5 kódolású. Át lehet ezt valahogy konvertálni xvid-be?

természetesen. megfelelő konvertáló-program kell hozzá. pl format factory vagy mediacoder.
IDÉZET(kaliban @ 2011. Feb. 20. - 12:04) *

Ezért kérdeztem, hogy van-e gazdaságosabb módszer. biggrin.gif
Tiboca
Segítségre lenne szükségem!

Mivel a DVD lejátszóm csak DVD formátumot tud lejátszani, az .avi filmeket a WinAvi Video Converter nevű programmal szoktam átalakítani.Nekem nagyon bevált, pofon egyszerű a használata.Tegnap egy olyan filmet konvertáltam, amiben lejátszás közben az .avi formátumban még váltani lehetett az angol és a magyar nyelv között(Classic Windows Media Player-ben).
A konvertálás után - vagyis DVD formátumban - már sem a Power DVD-ben, sem az asztali lejátszómon nem lehetett kiválasztani a magyar szinkront, csak az angolt.Tudna valaki megoldást?
jagdtigger
Van pár .rmvb kiterjesztésű fájlom amit úgy kéne átkonvertálni hogy a minősége az megmaradjon viszont ne legyen nagy a méretnövekedés(rmvb->mp4 nem nyerő, a 2-szeresére hízott a fájl). Ötlet? unsure.gif
vmiki88
IDÉZET(jagdtigger @ 2011. március 14. 21:12) *

Van pár .rmvb kiterjesztésű fájlom amit úgy kéne átkonvertálni hogy a minősége az megmaradjon viszont ne legyen nagy a méretnövekedés(rmvb->mp4 nem nyerő, a 2-szeresére hízott a fájl). Ötlet? unsure.gif

Mediacoderben lehet játszadozni a videó bitrátájával, azzal be lehet lőni nagyjából, hogy a végeredményi megfelelő minőségű / méretű legyen
hmisi15
Youtuberól leszedet videóból szeretném kiszedni a hangot mp3ban. Ez hogy lehetséges? flv, mp4 fájlokról van szó kb 100mb/db. Elég jó minőségű a hang azt szeretném megtartani ,gondolom 320kbitet használjak.
Milyen programra lenne szükségem? Egyszerűen flvt konvertáljam át mp3ba és eltűnik a kép? Gondolom ennél azért bonyolultabb.
kaliban
IDÉZET(hmisi15 @ 2011. július 8. 15:20) *

Youtuberól leszedet videóból szeretném kiszedni a hangot mp3ban. Ez hogy lehetséges? flv, mp4 fájlokról van szó kb 100mb/db. Elég jó minőségű a hang azt szeretném megtartani ,gondolom 320kbitet használjak.
Milyen programra lenne szükségem? Egyszerűen flvt konvertáljam át mp3ba és eltűnik a kép? Gondolom ennél azért bonyolultabb.

Van egy rahedli program erre a célra smile.gif
Írd be a keresőbe, hogy youtube mp3 downloader és válogass wink.gif
OG
IDÉZET(hmisi15 @ 2011. július 8. 15:20) *

Super 2010, vagy lehet már van új verziója. Ha megvan hozzá minden codec simán kitudod belőle nyerni a hangsávot, sőt még gif-et is csinálhatsz belőle.
kaliban
IDÉZET(OG @ 2011. július 8. 18:36) *

Super 2010, vagy lehet már van új verziója. Ha megvan hozzá minden codec simán kitudod belőle nyerni a hangsávot, sőt még gif-et is csinálhatsz belőle.

Kodeket soha nem rakunk fel sehová... van egy csomó kiegészítő progi, bármelyik böngészőhöz, ami egyből mp3-ban menti le a videót.
hmisi15
Youtube downloader 4.3al átkonvertáltam high mp3ra 5-7mb lettek, de recsegnek sad.gif.
Iam_The_Ghost
IDÉZET(hmisi15 @ 2011. július 8. 20:06) *

Youtube downloader 4.3al átkonvertáltam high mp3ra 5-7mb lettek, de recsegnek sad.gif.

Egyszerűen ezen az oldalon keresztül konvertáld át és töltsd le. Az oldal tele van hülye reklámokkal, de könnyen le tudsz tölteni Youtube-ról mindent mp3-ra.
OG
IDÉZET(kaliban @ 2011. július 8. 18:49) *

Kodeket soha nem rakunk fel sehová... van egy csomó kiegészítő progi, bármelyik böngészőhöz, ami egyből mp3-ban menti le a videót.

Én még ilyen régimódi vagyok. biggrin.gif Am download helper féle kieg van ff-hez? Olyan amelyik nemcsak mindent letud tölteni, hanem lehet vele konvertálni is?
kaliban
IDÉZET(OG @ 2011. július 8. 20:49) *

Én még ilyen régimódi vagyok. biggrin.gif Am download helper féle kieg van ff-hez? Olyan amelyik nemcsak mindent letud tölteni, hanem lehet vele konvertálni is?

Ez nem régimódiság kérdése.
Bármiféle kodek felrakása gyönyörűen szétbaltázza a windowst, ráadásul teljesen felesleges is felrakni őket mert, amit a KMPlayer, VLCPlayer, Media Player Classic, UMplayer nem játszik le, az nincs is biggrin.gif és semmiféle külső kodek nem kell egyikhez sem.
...
Itt fix, hogy van:

https://addons.mozilla.org/hu/firefox/searc...amp;x=0&y=0
Csirke01
Sziasztok! Remélem jó helyre írok, nem olvastam vissza smile.gif Van x db .avi fájlom és x db jpeg fájlom. Szeretnék egy dvd-t csinálni menüvel együtt ezekből. Nincsenek előzetes ismereteim a témával kapcsolatban, valami egyszerűen kezelhető programot szeretnék amivel a menüt is megszerkeszthetem (lehetőleg úgy hogy a videok és a képek külön legyenek). És bármelyik asztali lejátszón nézhető legyen. Fontos lenne! A válaszokat előre is köszi!
Hardverbacsi
A LEDTV-n lejátszott dolgokat vmilyen formában lehet rögzíteni a számítógépre? vagy laptopra? gondolom VGA-n nem, mert az csak kimenet, de lehet h rosszul gondolom..
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tartalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.