Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm kedvcsináló

Kapcsolódó játékok: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

szada 2012. január 27. 15:11

A Tripwire Interactive hamarosan fellövi a Red Orchestra 2 legelső kiegészítőjét. Videónk is van hozzá!

A második világháborús játékok időszaka újra felvirágozhat és a hullám előfutárának a Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad tekinthető -legalábbis ezt állította minap a Rebellion munkatársa, Steve Hart. Az úriember szerint a temérdek mennyiségű modern színterű FPS már a játékosok könyökén jön ki és újra visszakívánkoznak a második világháború történéseihez.

A Tripwire Interactive olyannyira egyetért Steve Hart gondolataival, hogy gőzerővel készítik a Red Orchestra 2 első expanzióját, a Rising Storm-ot. A kiegészítés megkapta a maga jól megérdemelt előzetesét is, melyben a legendás csendes-óceáni hadszíntér egyik legizgalmasabb partraszállását (Levelek Ivo Dzsimáról) idézhetjük fel. Említésre méltó továbbá a trailer alatt felcsendülő muzsika is, melyet a Hős Alakulat és az Elit Alakulat zenéinek komponálásában részt vevő Ben Holloway szerzett (akinek mellesleg nem kevés köze van a Call of Duty és Medal of Honor sorozatokhoz is).

A Tripwire nem volt hajlandó kitűzni a megjelenés időpontját, de a Rising Storm bétatesztjére bármely bátor katona jelentkezhet, aki nem fél megmutatni, mennyi kurázsi szorult belé.

Címkék: red orchestra 2, red orchestra, rising storm, kiegészítő, trailer, pc, Tripwire Interactive, PC, FPS


Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Rising Storm kedvcsináló - Kommentek

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szerkesztőség és a szolgáltatás üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal! A moderálási elvekbe ütköző hozzászólásokat szerkesztőségünk bármikor törölheti.
Oldal: 1 |
Dachun (2012. január 29. 16:01)
Rex felügyelő (3/10)
Az első rész tökéletes volt.Nagy kedvencem.
Ezért megvettem a 2. részt is.
DE NEM INDUL .
MINDIG KIFAGY AZ ELEJÉN ROGAME.EXE HIBÁVAL.
MEG AZ UNREAL ENGIN NEM VÁLASZOL HIBÁVAL:
A VICC AZ EGÉSZBE,HOGY A MAGYAR KIADÓ SEM TUD SEGÍTENI.
A NETEN TALÁLHATÓ MEGOLDÁSOK SEM JÖTTEK BE.
JÁTÉKOT MÉG ENNYISZER NEM TELEPÍTETTEM ÚJRA,MEG RENDSZERT SEM ,EGY PROGRAM MIATT.
NOS NEKEM EZÉRT CSALÓDÁS ,AMÚGY MÁR IGEN KIPRÓBÁLNÁM.
AKINEK VAN VALAMI ÖTLETE MEGKÖSZÖNNÉM.
11
fpeter (2012. január 28. 09:04)
Adama admirális (8/10)
...válasz neptum 6. kommentre:
 
Én csak a pinget sajnálom. Mit sem ér az egész multi, ha szó szerint pár darab szerver van, amire érdemes felmenni.
10
CSZDragon (2012. január 28. 01:09)
Dr. Gregory House (9/10)
...válasz smoke04 3. kommentre:
 
Nekem még egyelőre bejön a modern hadviselés, de ízlések és pofonok
9
tigi88 (2012. január 27. 19:05)
Adama admirális (8/10)
nekem nagy csalódás volt amikor megjelent ... szar konzol grafika, bugok tömkelege - kár volt megvenni ..
8
TheCakeIsALie (2012. január 27. 18:16)
Earl (4/10)
...válasz Dave1988 5. kommentre:
 
2009 májusában jelent meg a játék és mindig adnak hozzá pályákat/fegyvereket, a skinek meg nem befolyásolják a játékot, inkább olyan támogatás és köszönetnyilvánítás.
7
neptum (2012. január 27. 18:11)
Jack Bauer (10/10)
én egy valamit sajnálok azt hogy ez az a játék ami Saját magát ölte meg megjelenéskor még 6000-7000 ember volt online napi szinten ma már 1000 körül mozog
6
Dave1988 (2012. január 27. 15:36)
Dr. Gregory House (9/10)
...válasz TheCakeIsALie 2. kommentre:
 
Ja csak skinekért szoktak amiket te nem is látsz mert a saját karaktered kapja meg
5
slipknotboy (2012. január 27. 15:31)
Jack Bauer (10/10)
...válasz Filkangul 1. kommentre:
 
semmi értelem amúgy se oda írni
4
smoke04 (2012. január 27. 15:31)
Adama admirális (8/10)
Ez az! Jöhetnek vissza a 2. vh-s játékok! Nekem már tavaly elegem volt a modern lövöldékből! Sokkal hangulatosabbak a 2. világégés díszletei!
3
TheCakeIsALie (2012. január 27. 15:27)
Earl (4/10)
...válasz Filkangul 1. kommentre:
 
Ez a Tripwire Interactive, nekik nem szokásuk pénzt kérni néhány új pályáért és fegyverért, szóval fölösleges odaírni :P
2
Filkangul (2012. január 27. 15:22)
Sheldon Cooper (5/10)
Teljesen ingyenes lesz azoknak akik megvették a Heroes of Stalingradot, ezt is beleírhattátok volna..
1
Oldal: 1 |

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Kiadó: Tripwire Interactive

Platform: PC | Stílus: FPS

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

Red Orchestra: Revenge of the Turul - Launch trailer
A magyar és külföldi modderek által készített Red Orchestra: Revenge of the Turul mod végleges trailere.

Videó lejátszása

Sims 3 és Leszáll az éj csomag

11.990 Ft

RED ORCHESTRA 2: HEROES OF STALINGRAD HÍREK

AKTUÁLIS!

Lenyűgöző virtuális tárlat - a Nemzeti Galéria csodáiról gigapixeles fotók készültek

2012. február 22. 19:01

Mától kezdve nem fogadom el azt az érvet, hogy "én nem nézek festményeket, mert el kell menni a múzeumba". A csodás festmények jönnek el hozzánk...

Új Persona részek csobbannak a nyáron

Gang Domination - új közösségi kártyajáték a Gamelofttól

AKTUÁLIS LAPSZÁMUNK

Gamestar magazin 2012. februári címlap
Keresd az újságárusoknál!
The Witcher 2 Assassins of Kings előrendelés

FANSITE AJÁNLÓ



KIEMELT PARTNEREINK

CÉGMÁTRIX

CégMátrix szolgáltatás- és termékkereső portál
Itt megtalálja a keresett terméket, márkát, szolgáltatást, céget - cégadatokkal: név, cím, telefon, fax, web, nyitva tartás. WAP-on is!

Erdélyben: Erdélyi Cégmátrix