Hirdetés

Fallout 4 - a jövő héten érkezik a DLC, amiben állatokat is befoghatunk (videó)

|

Pontosan egy hét múlva landol a Fallout 4 második DLC-je, a Wasteland Workshop pedig elsősorban a városunk fejlesztésére ad majd új lehetőségeket.

Hirdetés

Bár csak néhány hete jelent meg a Fallout 4 első DLC-je, a robotos Automatron, de azt tekintve, hogy már az easter eggeket is sikerült megtalálni benne, a legfanatikusabb rajongók szemszögéből valószínűleg nem érkezhet elég korán a második, Wasteland Workshop névre hallgató csomag. Mint kiderült, már csak egy hetet kell várnunk, ha tovább akarjuk szépítgetni a városunkat.

Nemrég árulta el ugyanis a Bethesda, hogy április 12-én érkezik a DLC, amiben új díszítési és városépítési lehetőségeket is kapunk, mint például különböző neonfényeket, a sugárzástól megtisztító fertőtlenítőkaput és különböző csapdákat a behatolók ellen. Sokan viszont nem ezt fogják igazán élvezni, hanem azt, hogy különböző ketrecekben és csapdákban befoghatjuk a Fallout 4 élőlényeit, a macskáktól a Deathclaw-n keresztül az emberi raiderekig (az ő csapdájuk talán a legviccesebb).

A befogott állatokat akár meg is szelídíthetjük, de sokan valószínűleg nem ezt a megoldást, hanem azt fogják választani, amikor egy arénában egymás, vagy akár a településünk lakói elleni harcokba is bedobhatjuk őket, a vesztesek kitömött trófeáit pedig a falunkra is függeszthetjük. Minderről egy hangulatos trailert is kaptunk, de a Bethesda arra is emlékeztetett, hogy májusban érkezik a Season Pass eddig leleplezett DLC-i közül az utolsó, ahogy még rengeteg másik, ingyenes frissítésre is számíthatunk tőlük az év folyamán.

Nektek melyik újdonság tetszik legjobban a Wasteland Workshopból?

Ügyfélszolgálati változás!
Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd, hogy értesítéseket küldjünk, és cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a GTA VI-ot vagy a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)