Hirdetés

Így blokkolhatod Facebookon a rossz emlékeket

|

Az elmúlt időszakban egyre többször jelennek meg a falunkon évekkel ezelőtti képek és bejegyzések - de mi van akkor, ha ezekre nem szívesen emlékszünk? Szerencsére van megoldás.

Hirdetés

Ahogy anno a személyes videók esetében, a Facebook új nosztalgiázós funkciója is az adatlapunkról gyűjt össze képeket és bejegyzéseket. Így olyan dolgok jelennek meg a falunkon, mint hogy néhány éve ezen a napon kivel és épp mit csináltunk. Ezzel alapvetően nem is lenne baj, hiszen rengeteg az évforduló, vicces kép, és megtudhatjuk, hány éve ismerünk valakit az oldalon.

Sajnos azonban előfordulhat, hogy valakire vagy valamire nem emlékszünk szívesen. Egy korábbi kapcsolat, egy nem kedvelt ismerős vagy bármilyen rossz emlék is felbukkanhatott eddig a falunkon, a Facebook most bevezetett újdonsága azonban lehetővé teszi, hogy ezektől megszabaduljunk, sőt, még idő előtt kiszűrjük őket.

A szűrő aktiválását az "Ezen a napon" oldalon tudjátok elvégezni, ha jobb fölül a Beállítások gombra kattintotok. Így kizárhattok embereket és dátumokat, így azok biztosan nem jelennek majd meg a falatokon.

Még van mit mesélnünk neked, minden érdekességet megtalálsz itt!

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd, hogy értesítéseket küldjünk, és cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a GTA VI-ot vagy a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)