Hirdetés

Emmy 2021 nyertesek - tarolt a Netflix és a Ted Lasso is

|

Átadták a legjobb tévés műsoroknak járó díjakat az idei Emmy-gálán, a Netflix megint örülhet.

Hirdetés

Most már túlnyomó többségben vannak azok a sorozatok, amik azonnal elérhetővé válnak streaming platformokon, így végképp nem kerülheti meg őket egyetlen valamire való díjátadó sem. Ahogy az várható volt, a Netflix, mint a legtermékenyebb platform, számos jelölést behúzott, és ezek közül sokat sikerült is díjra váltania - bár Anya Taylor-Joy végül nem kapta meg a legjobb limitált szériás színésznőnek járó díjat, A vezércsel például egész jól teljesített.

Szintén nem lett díjazott Kathryn Hahn, aki a WandaVisionben játszotta Agathát, sőt, a Marvel sorozata négy jelölésből egyet sem tudott díjra váltani. 

Hirdetés

Nézzük is, mi lett a végeredmény:

Emmy 2021 nyertesek

Legjobb drámasorozat

The Boys (Amazon Prime Video)

A Bridgerton család (Bridgerton) (Netflix)

A korona (The Crown) (Netflix)

A szolgálólány meséje (The Handmaid's Tale) (Hulu)

Lovecraft Country (HBO)

The Mandalorian (Disney Plus)

Pose (FX)

Rólunk szól (This Is Us) (NBC)

Legjobb vígjátéksorozat

Black-ish (ABC)

Cobra Kai (Netflix)

Emily Párizsban (Emily in Paris) (Netflix)

Hacks (HBO)

A légikísérő (The Flight Attendant) (HBO)

A Kominsky módszer (The Kominsky Method) (Netflix)

Pen15 (Hulu)

Ted Lasso (Apple TV+)

Legjobb limitált sorozat

Tönkretehetlek (I May Destroy You) (HBO)

Easttowni rejtélyek (Mare of Easttown) (HBO)

A vezércsel (The Queen's Gambit) (Netflix)

The Underground Railroad (Amazon Prime Video)

WandaVision (Disney Plus)

Legjobb férfi főszereplő - drámasorozat

Sterling K. Brown (Rólunk szól)

Jonathan Majors (Lovecraft Country)

Josh O'Connor (A korona)

Regé-Jean Page (A Bridgerton család)

Billy Porter (Pose)

Matthew Rhys (Perry Mason)

Legjobb női főszereplő - drámasorozat

Uzo Aduba (In Treatment)

Olivia Colman (A korona)

Emma Corrin (A korona)

Elisabeth Moss (A szolgálólány meséje)

Mj Rodriguez (Pose)

Jurnee Smollett (Lovecraft Country)

Legjobb férfi főszereplő - vígjátéksorozat

Anthony Anderson (Black-ish)

Michael Douglas (A Kominsky módszer)

William H. Macy (Shameless)

Jason Sudeikis (Ted Lasso)

Kenan Thompson (Kenan)

Legjobb női főszereplő - vígjátéksorozat

Aidy Bryant (Shrill)

Kaley Cuoco (A légikísérő)

Allison Janney (Mom)

Tracee Ellis Ross (Black-ish)

Jean Smart (Hacks)

Legjobb férfi főszereplő - limitált sorozat vagy film

Paul Bettany (WandaVision)

Hugh Grant (The Undoing)

Ewan McGregor (Halston)

Lin-Manuel Miranda (Hamilton)

Leslie Odom Jr. (Hamilton)

Legjobb női főszereplő - limitált sorozat vagy film

Michaela Coel (Tönkretehetlek)

Cynthia Erivo (Genius: Aretha)

Elizabeth Olsen (WandaVision)

Anya Taylor-Joy (A vezércsel)

Kate Winslet (Easttowni rejtélyek)

Legjobb talkshow

Conan

The Daily Show With Trevor Noah

Jimmy Kimmel Live!

Last Week Tonight With John Oliver

The Late Show With Stephen Colbert

Legjobb versenyzős reality

The Amazing Race

Nailed It!

RuPaul's Drag Race

Top Chef

The Voice

Nem akarsz lemaradni semmiről?

Rengeteg hír és cikk vár rád, lehet, hogy éppen nem jön szembe GSO-n vagy a social médiában. Segítünk, hogy naprakész maradj, kiválogatjuk neked a legjobbakat, iratkozz fel hírlevelünkre!


Legjobb tévéfilm

Dolly Parton's Christmas On The Square

Oslo

Robin Roberts Presents: Mahalia

Sylvie's Love

Uncle Frank

Legjobb férfi mellékszereplő - drámasorozat

Giancarlo Esposito (The Mandalorian)

O-T Fagbenie (A szolgálólány meséje)

John Lithgow (Perry Mason)

Tobias Menzies (A korona)

Max Minghella (A szolgálólány meséje)

Chris Sullivan (Rólunk szól)

Bradley Whitford (A szolgálólány meséje)

Michael K. Williams (Lovecraft Country)

Legjobb női mellékszereplő - drámasorozat

Gillian Anderson (A korona)

Helena Bonham Carter (A korona)

Madeline Brewer (A szolgálólány meséje)

Ann Dowd (A szolgálólány meséje)

Aunjanue Ellis (Lovecraft Country)

Emerald Fennell (A korona)

Yvonne Strahovski (A szolgálólány meséje)

Samira Wiley (A szolgálólány meséje)

Legjobb férfi mellékszereplő - vígjátéksorozat

Carl Clemons-Hopkins (Hacks)

Brett Goldstein (Ted Lasso)

Brendan Hunt (Ted Lasso)

Nick Mohammed (Ted Lasso)

Paul Reiser (A Kominsky módszer)

Jeremy Swift (Ted Lasso)

Kenan Thompson (Saturday Night Live)

Bowen Yang (Saturday Night Live)

Legjobb női mellékszereplő - vígjátéksorozat

Aidy Bryant (Saturday Night Live)

Hannah Einbinder (Hacks)

Kate McKinnon (Saturday Night Live)

Rosie Perez (A légikísérő)

Cecily Strong (Saturday Night Live)

Juno Temple (Ted Lasso)

Hannah Waddingham (Ted Lasso)

Legjobb férfi mellékszereplő - limitált sorozat vagy film

Thomas Brodie Sangster (A vezércsel)

Daveed Diggs (Hamilton)

Paapa Essiedu (Tönkretehetlek)

Jonathan Groff (Hamilton)

Evan Peters (Easttowni rejtélyek)

Anthony Ramos (Hamilton)

Legjobb női mellékszereplő - limitált sorozat vagy film

Renée Elise Goldsberry (Hamilton)

Kathryn Hahn (WandaVision)

Moses Ingram (A vezércsel)

Julianne Nicholson (Easttowni rejtélyek)

Jean Smart (Easttowni rejtélyek)

Phillipa Soo (Hamilton)

Legjobb férfi vendégszereplő - drámasorozat

Don Cheadle (The Falcon and the Winter Soldier)

Charles Dance (A korona)

Timothy Olyphant (The Mandalorian)

Courtney B. Vance (Lovecraft Country)

Carl Weathers (The Mandalorian)

Legjobb női vendégszereplő - drámasorozat

Alexis Bledel (A szolgálólány meséje)

Claire Foy (A korona)

McKenna Grace (A szolgálólány meséje)

Sophie Okonedo (Ratched)

Phylicia Rashad (Rólunk szól)

Legjobb férfi vendégszereplő - vígjátéksorozat

Alec Baldwin (Saturday Night Live)

Dave Chappelle (Saturday Night Live)

Morgan Freeman (A Kominsky módszer)

Daniel Kaluuya (Saturday Night Live)

Daniel Levy (Saturday Night Live)

Legjobb női vendégszereplő - vígjátéksorozat

Jane Adams (Hacks)

Yvette Nicole Brown (A Black Lady Sketch Show)

Bernadette Peters (Zoey's Extraordinary Playlist)

Issa Rae (A Black Lady Sketch Show)

Maya Rudolph (Saturday Night Live)

Kristen Wiig (Saturday Night Live)

Legjobb sketchsorozat

A Black Lady Sketch Show

Saturday Night Live

Variety Special (Live)

Celebrating America - An Inauguration Night Special (Multiple Platforms)

The 63rd Annual Grammy Awards (CBS)

The Oscars (ABC)

The Pepsi Super Bowl LV Halftime Show Starring The Weeknd (CBS)

Stephen Colbert's Election Night 2020: Democracy's Last Stand Building Back America Great Again Better 2020 (Showtime)

Legjobb varieté különkiadás

Bo Burnham: Inside (Netflix)

David Byrne's American Utopia (HBO)

8:46 - Dave Chappelle (Netflix)

Jóbarátok: Újra együtt (Friends: The Reunion) (HBO Max)

Hamilton (Disney Plus)

A West Wing Special to Benefit When We All Vote (HBO Max)

Legjobb animációs műsor

Big Mouth (Netflix)

Bob burgerfalodája (Bob's Burgers) (Fox)

Genndy Tartakovsky's Primal (Adult Swim)

A Simpson család (The Simpsons) (Fox)

South Park: The Pandemic Special (HBO Max)

Legjobb rövid formátumú animációs műsor

Love, Death + Robots (Netflix)

Maggie Simpson In: The Force Awakens From Its Nap (Disney)

Once Upon a Snowman (Disney Plus)

Robot Chicken (Adult Swim)

Kritikák, filmes érdekességek, magyar szinkron és hazai filmkultúra - a Puliwood a te oldalad is!

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd, hogy értesítéseket küldjünk, és cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a GTA VI-ot vagy a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)