Máris berendelték a Halo sorozat 2. évadát
A Paramount bízik a streamingszolgáltatására érkező széria sikerében.
Noha egyes rajongók nem voltak kibékülve azzal, ahogyan Cortanát megjelenítették a Halo sorozat első előzetesében, azt nem szabad elfelejteni, hogy ez nem része a hivatalos kánonnak, egy új idővonalat épít fel, szóval a készítők csak ihletet merítettek az alapanyagból, és bárhogyan formálhatják Master Chief kalandjait. Március végén a Paramount+ streamingplatform előfizetői megtapasztalhatják majd, hogy milyen lett a Steven Spielberg produceri felügyeletével megvalósult projekt, de az mindenesetre biztató, hogy az illetékesek hatalmas potenciált látnak benne.
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy még a premier előtt berendelték a Halo sorozat második szezonját - derült ki a magát Paramountra átnevező ViacomCBS befektetőket megcélzó konferenciáján.
A következő évad showrunnere és executive producere David Wiener lesz, aki korábban olyan címeken dolgozott, mint a Fear the Walking Dead, a Gyilkosság és a Szép új világ. David Nevins, a Showtime Networks vezetője egyszerre hálás és bizakodó a jövőt illetően:
"Ez a második évados berendelés azt tükrözi, hogy mennyire bízunk abban, hogy ez a grandiózus sorozat képes lesz bevonzani és lekötni a nézőket. A Halo nagyszerű együttműködés volt az Amblinnal és a 343 Industriesszal, és mindannyian hálásak vagyunk a lehetőségért, hogy folytathatjuk."
A Pablo Schreiber főszereplésével készült sorozat a Paramount+-ra kerül fel exkluzívan, amely a SkyShowtime nevű streamingplatform részeként Magyarországon is elérhető lesz. Jönnek ide Transformers, Tini Nindzsa Teknőcök és South Park tartalmak is, szóval lesz mit nézni.
Kritikák, filmes érdekességek, magyar szinkron és hazai filmkultúra - a Puliwood a te oldalad is!